Preskočiť na obsah

#4073

Adresa
, , 33, Danišovce
Stav
Vyriešené

Dobrý deň.Uz viac ako 2 mesiace je nahlásená porucha verejného osvetlenia k domu č. 102 a stále nesvieti.Ďakujem