Talentové skúšky do umeleckej školy v Odoríne – TANEČNÝ ODBOR (balet, folklórny a klasický tanec) a ostatné odbory

Zverejnené 9.9.2024.

Súkromná základná umelecká škola v Odoríne Vás srdečne pozýva  na dodatočné prijímacie skúšky, ktoré sa uskutočnia v priebehu tohto týždňa od 9.9. do 13.9. 2024 v budove  bývalého obecného úradu v Odoríne, kde v tomto školskom roku bude prebiehať vyučovanie SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY.

V SZUŠ sa žiaci môžu vzdelávať v Tanečnom , Výtvarnom a  Hudobnom odbore ( klavír, spev, akordeón, gitara, husle a bicie  ).

Folklórna spevácka skupina  Ľeľija  príjíma  nových členov, ktorí podporia tradičnú kultúru v našom regióne.

Tanec , výtvarné umenie,  hra na hudobný nástroj a spev je fascinujúci a obohacujúci spôsob trávenia voľného času.

Teší sa na Vás

kolektív SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY.