Čistenie potoka Odorica – 23.marec 2024

Zverejnené 20.3.2024.

Milí občania,

v sobotu 23. marca 2024 dobrovoľníci z Odorína už tradične organizujú vyčistenie potoka Odorica medzi obcami Odorín a Danišovce. Podľa informácií p. Andrey Žifčákovej z Odorína, ktorá čistenie potoka koordinuje, budú Odorínčania začínať o 9:30 hod. so zrazom pri obchode v Odoríne a ďalej budú pokračovať smerom do Danišoviec. Keďže aj zo strany Danišovčanov bol prejavený záujem zúčastniť sa na tejto akcii, informujeme širokú verejnosť, že čistenie potoka smerom z Danišoviec k Odorínu začne stretnutím o 9:30 hod. pri tribúne na ihrisku.

Pozývame všetkých aktivistov ochrany životného prostredia našej obce k účasti na akcii. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí majú čas a vôľu prispieť k zdravému a čistému okoliu obce.

V prípade ďalších otázok môžete kontaktovať starostu obce na t.č.: 0905 847 021.

Mgr. Ján Olekšák, starosta obce